FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
DOMOWE SPOSOBY.....
Autor Wiadomość
Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2009-08-09, 16:53   DOMOWE SPOSOBY.....

Macie może jakieś magiczne sposoby aby zadbać o siebie?
Ja znam kilka trików, jeżeli masz jakieś pomysły, albo wiesz jak wypięknieć w kilka chwil to pisz :))

* jak zabraknie w mojej kosmetyczce pudru mineralnego - mieszam mączkę ziemniaczana z cynamonem (naturalne filtry uv) - naturalnie matowa i aksamitna skóra cały dzień!!

* do brwi i rzęs mam olejek rycynowy- odżywia

* a jak wyskoczy mi na twarzy jakiś niechciany gość, to rozkruszam tabletkę polopiryny - s , mieszam z odrobinka wody i papkę nakładam na krostę

aparatkaa 
Nowicjusz

Wysłany: 2010-04-22, 14:45   

ja na niechcianych gości używam Maść z wit. A 25 g bardzo dobrze działa, na noc grubą kropkę na krostkę a rano nie ma śladu, ta maść jest też dobra na suche stopy wystarczy położyć grubą warstwę na to skarpetkę i tak uzbrojonym iść spać, świetne działanie!!

Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2010-05-04, 13:53   

ta witamina A ma działanie natłuszczające?, bo na piety to jako natłuszczacz czy likwiduje pęknięcia?, a jak na krostke nałoże to jaki ma to efekt? zasusza czy powoduje że wychodzi szybciej, wybija sie? :)))

aparatkaa 
Nowicjusz

Wysłany: 2010-05-07, 10:39   

wit a raczej natłuszczające, ja miałam problem z popękanymi piętami i sobie z tym poradziła. ogólnie stopy są fajne nawilżone. To samo dłonie. maść jest dosyć tłusta dlatego większą jej ilość najlepiej na noc właśnie. a krostki to różnie, u mnie niektóre się goiły bez wychodzenia.

kika75 
Miłosniczka

Wysłany: 2010-09-02, 10:12   

oj ja to nie mam czasu na takie eksperymenty używam naturalnych ale kosmetyków z mary cohr.

dorozka 
VIP

Wysłany: 2013-12-23, 18:17   

Tak. Moim sposobem na piękną cerę jest oregasept h97 . Łagodzi zaczerwienienia. Jest nie tylko dla cery, ale i pomaga w różnych dolegliwościach chorobowych. :D

dorozka 
VIP

Wysłany: 2014-09-12, 13:03   

Co myślicie o kosmetykach naturalnych? Znalazłam bardzo ciekawy artykuł, który powiem Wam, że zachęcił mnie do spróbowania. Nie dość, że są bardzo takie, to jeszcze NATURALNE! Czyż nie brzmi zachęcająco? :D Sprawca moich myśli: http://centrummedica.pl/artykuly/?id=175 :P

symfonia 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2015-04-07, 17:10   

Używam naturalnych metod np. ziół w pielęgnacji twarzy szczególnie w walce z trądzikiem , zainteresowałam się nimi po przeczytaniu poradnika , http://jakpozbycsiepryszc...ola-na-tradzik/ , metody są naturalne i skuteczne .

klaudka 

Wysłany: 2017-09-11, 18:10   

Natrafiłam ostatnio w sieci na ciekawy artykuł, właśnie ten https://pl.oriflame.com/beautyedit/health-beauty/natural-beauty-skin-care-guide Bardzo mnie zainspirował, aby zacząć zwracać uwagę na to co kupujemy, czytać nie tylko zapewnienia producenta ale także skład kosmetyków. Nie każdy ma czas na "domowe sposoby", więc lepiej zainwestować w organiczne kosmetyki, ktore potrafią zdziałać cuda.

asiunia 

Wysłany: 2017-10-14, 12:42   

Z miodem można robić prawdziwe cuda, same zobaczcie - http://www.laroche-posay....lko/a32335.aspx . Jestem pod ogromnym wrażeniem właściwości tego pszczelego produktu, można go stosować praktycznie na każdą dolegliwość :) Nie dziwię się, że tak wiele kosmetyków zawiera jego dodatek

Odpowiedz do tematu