FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak dbacie o długie włosy ?
Autor Wiadomość
Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2009-08-09, 21:23   Jak dbacie o długie włosy ?

Ja do długich włosów na przesuszone końcówki (ale tylko do końcówek) używam olejku jojoba, pięknie pachnie i idealnie podlecza i maskuje wysuszone końcówki.

Generalnie zakupiłam poprzez internet kosmetyki z linii ayurvedy. Mam olejek migdałowy, olejek kokosowy z amlą , bringraj i maseczki z naturalnych ziół indyjskich - cos wspaniałego, włosy lśniące , jedwabiście gładkie i ten zapach co się utrzymuje aż do następnego mycia i nawet po myciu !! :)
W tych kosmetykach nie ma chemii i rosną po nich jak oszalałe :)

Gość

Wysłany: 2009-08-26, 09:49   

WITAJ MAGDO MAMNADZIEJĘ ZE TWOJE PRAWKO ZNALAZŁO SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE I MASZ ZA SOBA STRES I NERWY CHOCIAŻ TO PEWNIE PWODUJE IŻ EGZAMINATORZY WYKORZYSTUJĄ TO DO OBLEWANIA I KASOWANIA ZA DODATKOWE JAZDY I TE EGZAMINY
PYTASZ JAK DBAĆ O DŁUGIE WŁOSY POŁOWA MOJEGO ŻYCIA TO DŁUGIE WŁOSY I FAKT FAKTEM JAK MA SIĘ PO TYŁEK TO PROBLEMY ZACZYNAJA SIE Z ROZCZESYWANIEM I ET CETERA CAŁE PASMO NIEPOKOJU JAK WIDAĆ CIĄGNĄCE SIĘ ZA MIOTEŁKĄ A IM DŁUŻSZE TYM BARDZIEJ WIDOCZNE W KAŻDYM MIEJSCU I Z CZASEM WYPADAĆ LUBIĄ ZRESZTA TO NATURALNE WIESZ PORAD JEST WIELE KIEDYŚ ŻÓŁTKA JAJEK NAKŁADALI , PIWO PONOĆ DODAWAŁO BLASKU ITD W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU WŁOSÓW MOŻESZ STOSOWAĆ RÓŻNE ODŻYWKI LUB SZAMPONY REGENERUJĄCE TYLKO JAKIE MASZ WŁOSY -PUSZACE SIĘ ,PRZETŁUSZCZAJĄCE , NORMALNE
OSOBIOŚCIE MAM WYPRUBOWANE SERUM NA ZNISZCZONE KOŃCÓWKI
EFEKT TAKI ZE PO ROKU ZAPUSZCZANIA JAK BYŁAM NA KOMPUTEROWYM BADANIU WŁOSÓW W CZYM 0 PODCINANIA PANI STWIERDZIŁA IŻ MAM SWIETNE WŁOSY I TE SYSTEMATYCZNE PODCIENCIA KOŃCÓWEK ROZBAWIŁO MNIE TO NA DOBRE ALE NIECH MYŚLI ŻE TAA MĄDRA SERUM NIE JEST DROGIE A REWELKA JAK CHCESZ JESZCZE JAKIEJŚ PORADY W SFERZE WŁÓSOWEJ PISZ CHĘTNIE ODPOWIEM TYLKO NAPISZ JAKIE MASZ WŁOSY WTEDY PORADA NA PEWNO BĘZIE LEPSZA I BARDZIEJ FACHOWA A PREPARATY LEPIEJ DOBRANE POZDRAWIAM JOANNA

Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2009-08-30, 09:45   

Zdałam zdałam, :) mialam takiego egzaminatora że kopara opada ... ach i zgrzeszyć by można ... :-P
Na szczęście mój przyszły-niedoszły maż czekał za mną i do parteru mnie sprowadził :-/

Ja do włosków mam całą serie kosmetyków indyjskich od szamponów po maseczki, proszki i mazidła

wklejam zdjecia jak rosna włosy po amli i bringhraju i ten połysk... to znalazłam na necie bo sama zdjęć swoich włosków nie robiłam, ale rosna jak szalone

Jhak na Google sie wpisze wyraz amla to pełno info wyskakuje, zdjęcia ze stanów sciągłam...

comic-p.jpg
Plik ściągnięto 2688 raz(y) 15,76 KB

amlabringhraj.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 37,54 KB

hans999 

Wysłany: 2015-09-25, 19:39   

Kreatyna, siemię lniane, olejki, są różne sposoby, trzeba często włosy podcinać, wyrównywać końcówki i przede wszystkim nie męczyć farbowaniem i prostowaniem :)

mademoiselle 
VIP

Wysłany: 2015-09-28, 21:20   

Do tego dodałabym płukanki i olejowanie. Mi pomaga.

pola_a 

Wysłany: 2015-10-02, 12:15   

Ja staram się dbać domowymi sposobami. Stosuje olejowanie, własnoręcznie namieszane maski do włosów. Raz na 3 miesiące podcinam włosy, a na końcówki używam oleju arganowego.

koralina 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2015-10-26, 17:24   

U mnei to glownie olejek arganowy. teraz mam ten http://kosmetykiekologicz...any-Organic/100 i jest swietny. jeszcze z tej serii mam tez jojobe ;)

mademoiselle 
VIP

Wysłany: 2015-10-27, 15:38   

Ja robię płukanki. Najlepsza moim zdaniem - z pokrzywy i octu jabłkowego.

fortuna 
VIP

Wysłany: 2015-11-20, 08:58   

Ja poza takimi płukankami zastanawiam się nad zamówieniem ampułek wygładzających włosy z pro-sprzet.pl. Moja fryzjerka mi je poleciła, stwierdziła, że do długich włosów będą idealne.

kamanilka 

Wysłany: 2015-11-25, 15:25   

Musze spróbować tych płukanek bo i tak często płucze włosy gencjana by pozbyć sie żółtych refleksów, zawsze mogę wtedy upiec dwie pieczenie na jednym i przy okazji je dopieścic :)

hankaanka 
Nowicjusz

Wysłany: 2017-10-09, 16:26   

Ja staram się olejować wlosy przed każdym myciem, żeby zachować je w dobrej kondycji. Niestety za każdym razem je prostuję. Używam swojej sprawdzonej prostownicy z Łucznika. Kupilam ją sobie w sklepie galeria łucznik. Nie nagrzewa się mocno, więc nie niszczy włosów, ale i tak bardzo o nie dbam.

nayl 
Miłosniczka

Wysłany: 2017-10-14, 19:31   

Moja koleżanka polecała mi tę mgiełkę wygładzającą https://www.matrixprofess...preye?pageid=pt , podobno potrafi zdziałać cuda nawet z wysokoporowatymi włosami, a ja właśnie takie mam. Koniecznie muszę wypróbować, bo nawet prostownica nie zdaje egzaminu i tak włosy wyglądają jak siano :/

tomkha 

Wysłany: Wczoraj 14:09   

Najlepsze na co możesz się zdecydować to kosmetyki naturalne. Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to polecam olej z nasion bawełny. Możesz go kupić na przykład tutaj: https://puderek.com.pl/surowce-kosmetyczne/2606-nacomi-olej-z-nasion-bawelny-100-ml.html, cena moim zdaniem jest bardzo okej. Ja używam go od pół roku i znacznie poprawiła mi się kondycja włosów.

Odpowiedz do tematu