FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak radzicie sobie z żylakami?
Autor Wiadomość
Barbórka 
Nowicjusz

Wysłany: 2013-08-11, 18:19   Jak radzicie sobie z żylakami?

Trzy miesiące temu bardzo mocno bolała mnie łydka. Myślałam, że to ból mięśniowy po gimnastyce, wiec nie poszłam z tym od razu do lekarza. Dopiero, gdy ból stał się nie do wytrzymania pojechałam na oddział SOR. Czekałam 5 godzin, żeby dowiedzieć się, że mam zakrzepowe zapalenie żył i że to jest bardzo niebezpieczne dla życia. Musiałam zostać na kilka dni w szpitalu, gdzie podwali mi leki rozrzedzające krew i przeciwzapalne. Po wyjściu ze szpitala miałam być pod stałą opieką lekarza i kontrolować krew co kilka dni. O ile w szpitalu pomogli mi w sprawie zakrzepowego zapalenia żył o tyle nikt nie chciał ze mną rozmawiać o stanie moich żylaków, które było widać gołym okiem. Nie rozumiem jak można tak przedmiotowo traktować pacjenta. Dobrze, że pielęgniarka poradziła mi, żeby pójść do NZOZ MIKOMED do chirurga naczyniowego. Dopiero tam uzyskałam pomoc fachowca.

renata178 

Wysłany: 2015-02-27, 21:21   

Ja biorę ten lek http://detramax.drogeria.co/ ; kończę właśnie drugie opakowanie i widzę dużą poprawę, także z czystym sumieniem mogę polecić :->

klara28 

Wysłany: 2015-03-20, 14:57   

Twoja historia jest powiedziałabym straszna! Ja na szczęście nie doprowadziłam się do takiego stanu, gdy zobaczyłam pierwsze objawy pajączków na nogach http://pieknojestwtobie.c...czki-na-nogach/ szybko zaczęłam kurację środkami z rutyną oraz diosminą. Jak się okazało w samą porę, bo jeszcze trochę i trafiłabym pod skalpel.

jagodella 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2017-05-30, 15:39   

Ja też miałam duży problem z żylakami. Do tego stopnia, że wstydzilam się pokazywać nogi. Na szczęście przyjaciółka namówiła mnie na zabieg skleroterapii w gabinecie dermedika w krakowie. Polegał on na ostrzyknięciu żylaków, więc był troszkę nieprzyjemny. Natomiast efekty są świetne. A ja w końcu mogę chodzić w spódnicach.

Odpowiedz do tematu