FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
Konto bankowe dla studenta
Autor Wiadomość
jmlm 

Wysłany: 2016-01-28, 06:58   Konto bankowe dla studenta

W jakim banku mają obecnie atrakcyjne warunki jeżeli chodzi o konta bankowe dla studentów?
Zależy mi oczywiście na możliwie najniższych kosztach.

burgh 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2016-01-28, 09:59   

Tak. Takie konta mają zwykle o wiele lepsze warunki niż zwykłe konta bankowe. Poza tym możesz korzystać przy nich z wielu zniżek. Sama jakiś czas temu zakładałam sobie konto studenckie oraz zdecydowałam sie na mbank. Jest tam dobra promocja na zwrot części kasy za płatności. Obecnie niewiele banków oferuje takie promocje tak więc jeśli masz możliwość skorzystać to warto.
Na stronie zresztą masz aktualne porównanie:
http://www.tanie-konto.pl...nt-studenckich/

korekta 
VIP

Wysłany: 2016-02-05, 11:21   

Ja uważam, że warto przejrzeć porównanie kont dla studentów. Myślę, że w tym miejscu znajdziecie dobre porady oraz recenzje kont bankowych, które przydadzą się wam z pewnością podczas wyboru konta bankowego.

agata4 

Wysłany: 2016-02-08, 19:39   

Skoro jesteś studentem to pewnie nie miałeś jeszcze styczności z bankami, dlatego proponuje na początek poczytać o tym. Ciekawych informacji na temat jakie banki mają atrakcyjne warunki jeżeli chodzi o konto bankowe możesz znaleźć tutaj - http://konto-w-banku.pl/konto-studenta/. Ostatnio sama zakładałam konto w banku, a konkretnie w Smart Banku.

dorozka 
VIP

Wysłany: 2016-02-17, 14:47   

Korzystacie może z kantorów internetowych? Jeśli chodzi o korzystną wymianę walut, to można dokonać jej w funt kurs - ekantor.pl. Myślę, że oferta tego kantoru internetowego może zainteresować również i was.

basienka 

Wysłany: 2016-03-01, 20:33   

Warto sobie przejrzeć porównywarkę kont bankowych dla studentów. Mi to akurat pomogło wybrać bank. Na rynku jest teraz tak duży wybór bank, że trzeba naprawdę trochę wiedzieć nim się podejmie decyzję. A osobiście to konto mam w Smart banku i jestem zadowolona :)

Odpowiedz do tematu