FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
Lampka na biurko
Autor Wiadomość
marcelina 
Specjalista

Wysłany: 2013-11-06, 12:33   Lampka na biurko

Wiadomo, że dobre oświetlenie miejsca do pracy to podstawa, szczególnie w przypadku dzieci. No i tu moje pytanie - czy taka prosta lampka jak ta wystarczy: http://swiatswiatla.pl/in...i-biurkowe.html. Czy lepiej szukać czegoś większego?
W ogóle na co zwracać uwagę przy kupnie takiej lampki? Liczę na rady od bardziej doświadczonych :D

kilenka 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2013-12-30, 16:55   

Ja bym postawiła na oświetlenie led - takie lampki są obecnie bardzo modne i designerskie ;) Poza tym pamiętajmy, że oświetlenie led jest energooszczędne i nie męczy oczu.
Świetne lampy led ma w swojej ofercie marka Poled - tutaj możecie sobie obejrzeć ich lampki. Sama ostatnio meblowałam swoje biuro i lampkę właśnie zamówiłam u nich ;) Nie żałuję ponieważ wygląda świetnie !

dorozka 
VIP

Wysłany: 2014-01-20, 21:02   

Polecam wam nowoczesne lampy - http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/ . Naprawdę dobra oferta oświetlenia dla domu. Sprawdźcie.

kosek 

Wysłany: 2014-03-17, 10:00   

Bardzo ładne i nowoczesne te lampy , warte zakupu :)

emiliana 
Nowicjusz

Wysłany: 2015-11-04, 13:23   

Ja do nauki i pracy przy komputerze kupiłam sobie taką nowoczesną lampkę, która daje dobre źródło światła i fajnie się wygina

rozbrykana 
VIP

Wysłany: 2015-12-10, 09:39   

Czasami tego typu rzeczy można zamówić w tego typu hurtowniach- https://ejedrek.eu/
Zwłaszcza, gdy się posiada sklep internetowy i potrzebne są opakowania do wysyłki.

AlicjaS 
Nowicjusz

Wysłany: 2017-06-07, 11:28   

u nas w pokoju wielkiego fana piłki nożnej i barcelony pojawiły się głównie motywy piłkarskie - biurko z blatem z formie boiska, lampka w kształcie piłki, pościel z herbem fc barcelony, aranżacje uzupełniły naklejki na meble dla dzieci które kupiliśmy na stronie fototapetki i którymi przyozdobiliśmy te części wyposażenia które nie wpasowywały się z schemat pokoju

Odpowiedz do tematu