FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
Odchudzanie :)
Autor Wiadomość
nayl 
Miłosniczka

Wysłany: 2016-01-10, 23:52   

A oprócz tych suplementów próbujecie czegoś jeszcze ? Jakiś sprzęt sportowy jaki mają tutaj http://www.marbo-sport.pl/ , albo chociaż bieganie? Bo bez tego to się nie da niestety

Jessica 
VIP

Wysłany: 2016-01-15, 10:48   

Warto byłoby poczytać też na temat diety a picia wody - co prawda temat ten jest już wałkowany od dawna w różnych mediach, ale pozwolę sobie powtórzyć, że jest to jeden z najważniejszych elementów odchudzania.

malikus 
VIP

Wysłany: 2016-02-05, 14:05   

Ja teraz dużo biegam, więc na pewno potrzebuję jeszcze dobrego telefonu do tego. Nie wiecie, jaki wybrać telefon dla osoby aktywnej wybrać?

johtoxx 

Wysłany: 2016-02-12, 08:33   

moim zdaniem nie ma sensu wydawać pieniędzy na dietetyka, skoro o to bez problemu zadbamy sami posiłkując się powszechnie dostępna wiedza na temat odżywiania. Dlatego pieniądze na dietetyka lepiej już przeznaczyć na karnet na siłownie.

Yunaleska92 
VIP

Wysłany: 2016-02-28, 16:32   

Właściwe i zdrowe odżywianie jest bardzo pomocne w odchudzaniu. Ja postanowiłam zmienić nawyki żywieniowe ze względu na zdrowie i dobre samopoczucie że jem właściwie i nie zaśmiecam organizmu. W pierwszej kolejności zamieniłam margarynę na masło, a to po przeczytaniu artykułu zdrowsze masło czy margaryna na eu-eu.eu z którego dowiedziałam się że znacznie więcej wartości odżywczych ma masło. Byłam trochę zaskoczona bo wydawało mi se zawsze że jest na odwrót a tu proszę.

Katorecka 

Wysłany: 2017-05-08, 09:52   

A African Mango ktoś z Was stosował? Na tej stronie trochę o tym suplemencie czytałam i zastanawiam się czy go nie kupić. Ktoś mógłby się na jego temat wypowiedzieć?

badlerka 

Wysłany: 2017-10-12, 22:55   

Bardzo wazna tez przy odchudzaniu jest woda. Warto zapoznac sie tez tym, jaka woda jest dla nas najlepsza - ja szczerze polecam artykul - https://www.darnatury.pl/...-woda-mineralna - naprawde fajnie opisuje jaka wode powinnismy pic :)

Odpowiedz do tematu