FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
pompki cyckowe
Autor Wiadomość
ewelina8339 
Miłosniczka
ewelina8339

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2009-08-20, 12:42   pompki cyckowe

czy wogole dzialaja i jaki daja efekt , czy moze ktos juz z takiej pompki korzystal ?

Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2009-08-23, 21:20   

ewelina8339 na pompki nie licz! Tak mnie się wydaje , ze jak taką dojarkę sobie na piersi założysz, ona ma efekt ssący to naciągnie skórę i piersi będą może większe ale skóra tak naciągnięta to cycątka Ci oklapną . Pomijając że Ty w ciąży jesteś, więc lepiej sobie nic nie nakładaj :mrgreen: . Kiedyś coś mi sie na ten temat o uszy obiło i to są jakieś takie staniki ssące co się nosi na okrągło jakiś czas i potem niby są piersi większe- wyciągnięte...
A co do pompki, to czytałam ze jest taka dla panów i im coś tam wydłuża :mrgreen: , pewnie tak samo działa :roll: na cycki :shock:

Mala_MI 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2009-11-11, 23:49   

POLECAM OPERACJĘ PIERSI, NIC TAK NIE POWIĘKSZY BIUSTU JAK BIG
IMPANT,!!!!

SYLIKONY RULES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kenia 

Wysłany: 2011-03-30, 13:07   Nie tylko operacje

Dziewczyny, ja nie rozumiem po co te wszystkie operacje plastyczne piersi :-/ Przecież jest wiele innych sposobów żeby wymodelować biust !!!!!
Ja nie dałabym się pokroić, po to żeby coś mi stało tu, czy tam.
Polecam wam przemyśleć taką decyzję i spróbować znaleźć dla siebie inną alternatywę :mrgreen:
Moge wam podpowiedzieć, że super efekt daje Scala EI0153 biustonosz korygujący
. Ceny są zdecydowanie mniejsze niż u najtańszego chirurga plastycznego hehe... ;-)

Nie dajcie się pokroić !

mrw111 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2011-06-28, 20:45   

A później płaczą bo na nie wołają plastik...

Mala_MI 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2011-07-04, 19:33   

mrw111 napisał/a:
A później płaczą bo na nie wołają plastik...

ha, a jak facet ulicą idzie to za płaska laską sie nie obejrzy, a za "plastikiem" to mu oczy z głowy wyjdą :)) a kobiety same oglądają i porównują biusty i każda narzeka że takie by chciała mieć , ale sie boi komplikacji, brak kasy, małe wredne srodowisko to też problem :((

romo999 

Wysłany: 2014-03-11, 21:02   

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Uważam, że nadmuchany biust stał się passe. Świetnym przykładem na to jest Victoria Beckham, która wyjęła implanty po latach ich posiadania. Bez nich wygląda kobieco, naturalnie. Brawo dla niej!

Yunaleska92 
VIP

Wysłany: 2014-06-27, 12:21   

Pomimo tego i tak dużo kobiet decyduje się na ten zabieg. Niektóre robią to bo muszą, a niektóre, by upiększyć swoje ciało.

weselinna 
Fanatyczka

Wysłany: 2014-07-16, 10:17   

Nigdy jeszcze nie słyszałam o takich pompkach. Ale szczerze wątpię, aby działały - zapewne to bubel jakich można znaleźć wiele w przemyśle kosmetycznym. Chyba jedynym skutecznym działaniem może być tutaj tylko powiększanie piersi metodą chirurgiczną. Po nim efekty przynajmniej będą widoczne...

Jessica 
VIP

Wysłany: 2015-09-16, 13:03   

Nie dowierzałabym skuteczności takich pompek. No ale cóż, niektóre dziewczyny się na to nabierają, co poradzisz.

mademoiselle 
VIP

Wysłany: 2015-09-16, 13:54   

Jest jeszcze jedna metoda powiększania biustu. Nie trzeba do niej używać implantów. Można tego dokonać na przykład liftingiem piersi Wrocław w clinicforyou.com/pl. Dzięki temu biust zostaje podniesiony, przez co optycznie się powiększa.

Jolka29 
Specjalista

Wysłany: 2015-12-09, 14:12   

Ja w sumie uważam, że jeżeli kobieta ma duże kompleksy w tym temacie to powiększanie piersi może być naprawdę przydatne. Wiadomo, że nikt nie będzie się poddawał operacji, bo ma takie widzimisię. Tutaj chodzi o swoje dobre samopoczucie, które jest bardzo ważne. Sama się nad tym zastanawiam, znalazłam nawet taki opis dokładny http://art-med.com.pl/pl/...si/powikszenie/ ale muszę jeszcze przemyśleć, bo to jednak bardzo ważna, wręcz życiowa decyzja

dorozka 
VIP

Wysłany: 2015-12-14, 14:25   

Nie wiem jakie musiałabym posiadać kompleksy aby po takie metody sięgnąć!
Jeśli już byłoby tak źle z moim biustem, to bym zdecydowała się na operację plastyczną. Zwłaszcza, że ofert i klinik tego typu Lineacorporis.pl jest bardzo dużo.

Odpowiedz do tematu