FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
pościel dla dziecka
Autor Wiadomość
rozbrykana 
VIP

Wysłany: 2014-05-06, 13:48   pościel dla dziecka

Ostatnio wyczaiłam fajną stronkę na której kupiłam ciekawą i kolorową pościel dla dziecka z postaciami z bajek na http://hippo-sklep.pl/. Nie dość, że ożywiała cały pokój, to moje dziecko było bardzo zadowolone z nowego gadżetu. Bardzo dobra jakość i świetnie się pierze.
polecam

Yunaleska92 
VIP

Wysłany: 2014-07-08, 09:57   

Należy jednak pamiętać, że nawet najlepsza kolorowa pościel nie zapewni dziecku komfortowego spania jeżeli ma stare meble. Dlatego też najlepiej będzie wybrać odpowiednie łóżko dla dzieci dzięki któremu pociecha będzie mogła spokojnie zasnąć, bez potrzeby ciągłego wiercenia się w posłaniu.

dorozka 
VIP

Wysłany: 2015-03-19, 10:25   

Co do łóżka dla dzieci - co myślicie o rozwiązaniach jakie proponuje transforms.pl? Któraś z was ma może w domu coś takiego? Sprawdza się to? Aspekt praktyczności jest dla mnie ogromnie ważny, bo mam niewielkie pokoje.

Jolka29 
Specjalista

Wysłany: 2015-06-03, 15:11   

Bardzo fajna pościel to pościel 3d, ciekawe wzorki, obrazki, świetna sprawa i to nie tylko dla dzieci, ale tez dla rodziców http://tendina.pl/posciel-3d, spi się bardzo wygodnie, a dzieci podziwiają obrazki :D

mademoiselle 
VIP

Wysłany: 2015-11-06, 09:43   

Yunaleska92 napisał/a:
Należy jednak pamiętać, że nawet najlepsza kolorowa pościel nie zapewni dziecku komfortowego spania jeżeli ma stare meble. Dlatego też najlepiej będzie wybrać odpowiednie łóżko dla dzieci dzięki któremu pociecha będzie mogła spokojnie zasnąć, bez potrzeby ciągłego wiercenia się w posłaniu.

Jestem tego samego zdania. Uważam, że najważniejsze jest zapewnienie komfortowego i bezpiecznego miejsca do spania. Duży wybór łóżeczek dla niemowląt, materacyków do nich i pościeli ma firma ATB Meble. To polski producent, którego wyroby otrzymują niezbędne atesty. Jeśli chodzi o pościel, to mi najbardziej spodobała się ta:

Zawiera aż 9 elementów. W tym także moskitierę i ochraniacz.

Misia 

Wysłany: 2016-01-14, 23:04   

Bardzo podobają mi się takie łóżeczka - szkoda, że kiedyś takich nie było można kupić. Pościel też jest niebrzydka - teraz dzieciaki mają fajnie nie to co kiedyś ;-)

Misia 

Wysłany: 2016-01-15, 10:01   

Zapomniałam wspomnieć, że gdyby ktoś z Was szukał fajnej pościeli dla dzieci to polecam http://www.kamkryst.pl/posciel-dziecieca-c-2.html Już kilka razy kupowałam u nich pościel dla moich dzieci i nigdy się nie zawiodłam na jakości samej pościeli i obsługi. Oferują oczywiście nie tlko pościel dziecięcą, ale również pościel dla dorosłych i młodzieży. Myślę, że warto zajrzeć jeśli szukacie dobrej jakościowo pościeli dziecięcej.

jagodella 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2017-05-04, 18:34   

Obejrzyjcie sobie ofertę sklepu pastelove.eu, tam mają wszystko do dziecięcej sypialni. Mnie się strasznie podobają komplety pościeli Elodie Details http://www.pastelove.eu/p...eli-moon-baloon

Odpowiedz do tematu