FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
powiększenie piersi
Autor Wiadomość
Jolka29 
Specjalista

Wysłany: 2015-11-02, 09:53   powiększenie piersi

Zastanawiam się nad usługą powiększenie piersi. Tu znalazłam taki opis jak operacja ma wyglądać: http://art-med.com.pl/pl/...si/powikszenie/ możecie mi doradzić, czy warto się tym zajmować. Jest to w ogóle bezpieczne. Czekam na jakieś opinie od was. Potrzebuje cennych wskazówek.

aurelia 

Wysłany: 2015-11-05, 17:11   

A czy nie boisz się takiego zabiegu? Moja znajoma robiła pomniejszanie piersi w Bielsku na NFZ bo miała za duże i kręgosłup jej siadał.

mademoiselle 
VIP

Wysłany: 2015-12-21, 11:48   

A czego tu się bać? Dzisiaj chirurgia jest już na tak wysokim poziomie, że nie ma co się obawiać, że coś będzie nie tak. Znajoma znalazła klinikę od powiększania biustu na drolender.pl i jest już zdecydowana. Pani doktor ma doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu operacji, poza tym podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki.

korekta 
VIP

Wysłany: 2015-12-21, 16:26   

Myślę, że warto zdecydować się na taki zabieg. Na Lineacorporis.pl możecie zobaczyć sobie tego typu ofertę, mają naprawdę sporo dostępnych zabiegów.

jmlm 

Wysłany: 2016-01-28, 06:53   

Nie wiem czy bym się na to zdecydowała.

malikus 
VIP

Wysłany: 2016-02-05, 15:53   

Ja pewnie nie

czanes 

Wysłany: 2016-03-10, 11:46   

Jeżeli masz sprawdzoną klinikę, myślę że warto. Współcześnie powiększanie biustu jest coraz częstsze. Implanty wypełnia się solą fizjologiczną lub (solne) albo silikonowym żelem (silikonowe). Implanty umieszcza się pod gruczołem piersiowym lub pod gruczołem piersiowym większym, a cięcia prowadzi się tak, żeby blizny były niewidoczne.

kratka 

Wysłany: 2017-07-06, 18:55   

Moim zdaniem warto powiększyć piersi :) Na pewno doda ci to pewności i będziesz czuła się atrakcyjnie :)

pati28 

Wysłany: 2017-07-06, 22:11   

Jeśli potrzebujesz poprawić sobie piersi to zrób to , a na pewno poczujesz się dużo lepiej :) Wiem coś o tym :) I nie musisz robić operacji :) Wystarczy zabieg wszczepienia własnego tłuszczu do piersi . Takie zabiegi robi bardzo dobrze klinika https://www.tourmedica.pl...kszanie-piersi/https://www.tourmedica.pl...kszanie-piersi/ . Polecam

Odpowiedz do tematu