FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
poznań
Autor Wiadomość
ewelina8339 
Miłosniczka
ewelina8339

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2009-08-08, 13:17   poznań

szpital dziecięcy na ul nowowiejskiego to najgorsze co mogło spotkać moje dziecko . pielęgniarki jak by robiły laskę ze tam pracują , stwarzają nieprzyjemna atmosferę przy której dziecko widzi szpital i ludzi w białym kitlu jako najgorsze zło świata. odradzam wszystkim matkom leczenia swoich pociech w tym miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]
Ostatnio zmieniony przez Magdusia 2009-08-08, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  

Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2009-08-08, 21:24   

No tak, mam tam brata na nowowiejskiego i kompletna paranoja, nawet na korytarzu nie można stać bo przeszkadzasz pielęgniarce z grubym dupskiem przemieszczać się po pustym korytarzu!!!
Oskar leży na pokoju 4 osobowym sam!! i może go odwiedzić tylko jedna osoba, druga może wejść jak pierwsza opuści pokój, a na korytarzu czekać nie wolno na wymianę- trzeba iść na klatkę schodową i czekać na schodach !!!!!!!!!!!!!!!!
Pielęgniarki mają przerost ambicji i rządzą jak za dawnych czasów ...pracują za karę , wielkie panie !!

Margaretka
Gość
Wysłany: 2009-08-10, 20:32   

Nasze doświadczenia z tym szpitalem są podobne,my z dzieckiem byliśmy tam w 2007 roku.Zaskoczyły nas warunki tam panujące,na cały tak zwany oddział jedna toaleta dla chorych i ta sama dla odwiedzających.W pokojach stare okna.Panie pielęgniarki były tak uprzejme,że pozwoliły wnieść nam materac choć tego robić nie wolno,aby być przy dziecku.Jedynie lekarze byli OK.Mam nadzieję że nigdy już tam nie trafimy!!!!!!!!!!!!!!!

Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2009-08-10, 21:20   

zgadzam się co do lekarzy to panie super, natomiast pielęgniarki to z innej epoki,

Margaretka
Gość
Wysłany: 2009-08-10, 22:41   

Pielęgniarki- z tymi to bywało różnie,jedne były bardzo sympatyczne i można było liczyć na ich pomoc,ale były i takie,które trafiły tam tak jak stwierdziła Magdusia -za karę.Sądząc po miejscu i okolicznościach w których znajdują się tam dzieci i jak to niestety bywa ich rodzice,powinny służyć pomocą a w najgorszym przypadku pokazać ludzką twarz.Nikt przecież nie znajduje się tam z własnej woli.Jeśli chodzi o obecność rodziców przy dzieciach,zwłaszcza tych młodszych,to jest to im nawet na rękę bo to rodzice odwalają za pielęgniarki czarną robotę.Osobiście nie wyobrażam sobie,aby nie być przy chorym dziecku,ale mają problem z głowy bo nie muszą myć,karmić,przebierać.....a to są ich obowiązki!!!!!!!!!

Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2009-08-11, 08:55   

Generalnie to szpital jest po remoncie, to zmieniło się na korzyść :)
Jedno mnie dziwi, to to ze musiałaś wnosić swój materac aby spać przy dziecku??

Gość

Wysłany: 2009-08-11, 23:32   

szpital przy ulicy szpitalnej oddzial neurologiczny pielegniarki bez emocji ani nie pomagaly ani przeszkadzaly lekarze doskonali dr Lisewska uratowala zycie mojemu Aniolkowi ,salowe kradly to byl szok!! oddzial pulmonologiczny pielegniarki salowe p.Jola najkochansze na swiecie serce na dloni bylam tam kilka miesiecy ok 2,5 roku temu a nadal pamietam imiona.. dr Światły nigdy nie zapomne.. wspanialy lekarz.. moglabym ksiazke napisac o tym szpitalu o ludziach o atmosferze.. intensywna terapia - opieka na najwyzszym poziomie .. Dziekuje.

Margaretka
Gość
Wysłany: 2009-08-12, 22:51   

Jakby na to nie patrzeć jest to szpital gdzie teoretycznie nie wolno wnosić materacy,i jest to tylko dobra wola pań pielęgniarek.Lepsze to niż spanie na krześle.Po kilku dniach dostaliśmy łóżko,za które oczywiście musieliśmy zapłacić.

Gość

Wysłany: 2009-08-14, 09:54   

Polecam PORODÓWKĘ NA ULICY LUTYCKIEJ W POZNANIU, MIŁE I UPRZEJME PIELEGNIARKI, NOWA SALA PORODOWA . RODZIŁAM NA LUTYCKIEJ W 2001 ROKU I TO BYŁ MÓJ 4 PORÓD. najmilej WSPOMINAM . UKŁON W STRONE PIELĘGNIAREK, ZAWSZE POMOCNE I UŚMIECHNIĘTE PANIE

Margaretka
Gość
Wysłany: 2009-08-21, 23:39   

W SZPITALU NA ULICY JURASZÓW URODZIŁAM DWOJE DZIECI.JESTEM Z TEGO SZPITALA BARDZO ZADOWOLONA.Pielęgniarki super,lekarze też Ok.Poród rodzinny bezpłatny.

rozbrykana 
VIP

Wysłany: 2014-07-24, 11:05   

Ja też nie mogę narzekać na ten szpital, ale brakowało mi takiegio czegoś jak: dobry automat do kawy

dorozka 
VIP

Wysłany: 2015-08-13, 10:39   

Chodzicie do psychoterapeuty? Jakiego psychoterapeuty polecacie? Moja znajoma poleciła mi ostatnio http://strefa-zycia.pl/ . Może ktoś z was miał okazję uczęszczać w tym miejscu na terapię?

Odpowiedz do tematu