FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
Suplementy diety czy to wogóle działa?
Autor Wiadomość
Forest 
Nowicjusz

Wysłany: 2014-09-15, 10:23   Suplementy diety czy to wogóle działa?

Szukając po necie różnych specyfików odchudzających trafiłem na coś takiego http://sklep.slimprofil.p...lonej-kawy.html i zastanawiam się nad kupnem. Jednak wcześniej wolę się spytać czy mieliście już do czynienia z suplementami dietetycznymi? Poszukałem informacji odnośnie ziaren zielonej kawy i brzmi zachęcająco ale boję się czy nie jest to kolejny chwyt marketingowy a mi zależy na efekcie i bezpieczeństwie. Poradźcie mi coś będę wdzięczny

Jessica 
VIP

Wysłany: 2015-11-30, 09:17   

Jeśli chodzi o zieloną kawę to nigdy nie byłam do niej przekonana, choć głównie ze względów smakowych. Ale podobno jest bardzo zdrowa, więc na pewno nic Ci się nie stanie jak zaczniesz ją pić. Mnie bardziej ciekawi temat diety na stawy. Moja babcia stosuje Hyalutidin na artrozę, ponieważ głównym składnikiem tego suplementu jest wysoko przyswajalny kwas hialuronowy. Nie każdy z nas wie, że ten składnik jest odpowiedzialny za prawidłowego funkcjonowanie stawów.

Odpowiedz do tematu