FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
ubezpieczenia AC
Autor Wiadomość
maja.com 
VIP

Wysłany: 2015-10-13, 12:11   

A które to są najtańśze ubezpieczenia samochodowe?
Wiecie coś na ten temat może?

Ollga 
Fanatyczka

Wysłany: 2015-10-25, 12:48   

kropka napisał/a:
rumi napisał/a:

Sprawdzałam u ubezpieczycieli i tylko w CUK taki pakiet mi zaproponowali.

bo to unikatowa oferta, tylko oni mają tą pomoc prawną

Do polisy mieszkaniowej też się go dostaje :)

Jolka29 
Specjalista

Wysłany: 2015-10-26, 11:21   

Na pewno nie warto jeździć bez OC, ale można spróbować zaoszczędzić i kupić ubezpieczenie OC Ruda Śląska w miarę rozsądnie. Przede wszystkim należy porównać kilka różnych ofert i wybrać tę najodpowiedniejszą. Ze swojej strony mogę polecić taka firmę: http://silesiaubezpieczen...-ubezpieczenia/ bo zanim coś dobiorą porównują kilka różnych propozycji i są w stanie zaproponować rozwiązanie najodpowiedniejsze

Janka 

Wysłany: 2015-11-07, 00:02   

Ja się ubezpieczam w multiagencji ubezpieczeniowej etapia żadne porównywarki żadne rankomaty czy inne cuda. Najlepiej usiąść spojrzeć człowiekowi w oczy i uczciwy agent doradzi. Dodatkowo po kolizji dają auto na czas naprawy więc jak na razie jestem zadowolona i polecam z swoim znajomym

Janka 

Wysłany: 2015-11-07, 00:05   

Jolka29 napisał/a:
Na pewno nie warto jeździć bez OC, ale można spróbować zaoszczędzić i kupić ubezpieczenie OC Ruda Śląska w miarę rozsądnie. Przede wszystkim należy porównać kilka różnych ofert i wybrać tę najodpowiedniejszą. Ze swojej strony mogę polecić taka firmę: bo zanim coś dobiorą porównują kilka różnych propozycji i są w stanie zaproponować rozwiązanie najodpowiedniejsze

Do polisy mieszkaniowej możesz dokupić np ubezpieczenie nagrobka albo przepięcia czy inne cuda

aurelia 

Wysłany: 2015-11-18, 09:35   

Ja kiedyś zrobiłam wielki błąd,nie miałam AC i samochód rozbiłam całkowicie i zostałam z niczym;(

kropka 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2015-11-27, 17:01   

Ollga napisał/a:

Do polisy mieszkaniowej też się go dostaje :)

Ja się przyznam że skorzystałam już w cuk z jednej porady prawnej.Bardzo sprawnie wszystko załatwiłam z prawnikiem przez telefon.

Jolka29 
Specjalista

Wysłany: 2015-12-18, 15:10   

Myślę, że specjaliści, którzy mają oferty kilku firm ubezpieczeniowych najlepiej mogą dobrać ubezpieczenia oc Ruda Śląska ma taką firmę http://silesiaubezpieczenia.pl/ i wtedy, jak masz tańsze oc, to stać cię też, żeby zapłacić ac. Też znajdą ci najtańsze :)

rtcars 

Wysłany: 2015-12-30, 12:17   

Najlepiej iść do multiagencji ubezpieczeniowej ja korzystam z tej Tanie Ubezpieczenia oferują nawet za darmo samochód zastępczy z oc sprawcy

Ollga 
Fanatyczka

Wysłany: 2015-12-30, 22:22   

kropka napisał/a:

Ja się przyznam że skorzystałam już w cuk z jednej porady prawnej.Bardzo sprawnie wszystko załatwiłam z prawnikiem przez telefon.

Dla mnie najważniejsze że z tego pakietu może też korzystać najbliższa rodzina.

aipate 
Nowicjusz

Wysłany: 2016-01-16, 11:33   

rtcars napisał/a:
Najlepiej iść do multiagencji ubezpieczeniowej ja korzystam z tej Tanie Ubezpieczenia oferują nawet za darmo samochód zastępczy z oc sprawcy

Zadzwoniłam tam i..... składka za ubezpieczenie niższa o 200 zł w porównaniu do roku ubiegłego :) Polisę dostałam na maila wypowiedzenie też załatwili.

kropka 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2016-02-15, 09:54   

Ollga napisał/a:

Dla mnie najważniejsze że z tego pakietu może też korzystać najbliższa rodzina.

Dokładnie i że to nie są tylko porady z prawa ubezpieczeniowego, ale ze wszystkich dziedzin.

Jolka29 
Specjalista

Wysłany: 2016-02-15, 15:03   

Mim zdaniem warto zadbać, aby ubezpieczenie oc miało dobre warunki, no i ac oczywiście też. Sama korzystam z usług tej agencji http://silesiaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-oc oni mi zawsze przedstawiają najlepsze oferty, wśród których wybieram. Jak do nich pierwszy raz się zgłosiłam to zapłaciłam kilkaset złotych mniej za oc niż wcześniej

Jolka29 
Specjalista

Wysłany: 2016-03-08, 11:13   

Ja tam jestem zdania, że najlepiej porównać kilka różnych ofert, zanim się coś sensownego dobierze. Jeśli chodzi o ubezpieczenia oc, to z czystym sumieniem mogę polecić taką firmę z Zabrza: http://silesiaubezpieczenia.pl/pakiet-ocac/ Zanim coś zaproponują, porównują kilka różnych ofert. W ten sposób można dużo zaoszczędzić...

pinfrok 

Wysłany: 2016-03-10, 12:45   

Teraz jest taki wachlarz firm ubezpieczeniowych żę naprawdę jest w czym wybierać

Odpowiedz do tematu