FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
Uta, obstrzykniecie :)
Autor Wiadomość
Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2009-08-15, 11:58   Uta, obstrzykniecie :)

Marzą mnie się pełne usteczka, chętnie sobie je powiększę ale na razie zastanawiam się nad metodą i tym na ile to jest trwałe?
Chciała bym mieć usteczka jak Angelina Jolie, ciekawe ile bym musiała je obstrzyknąć aby był taki efekt :)

angelina-jolie-pout1.jpg
Plik ściągnięto 18 raz(y) 107,97 KB

Gość

Wysłany: 2009-08-26, 14:25   

jak uż chcesz coś zmieniać z ustami zacznij od metod nieinwazyjnych, bo spieprzyć łatwo! Ja usta pompowałam kwasem hialurynowym efekt na 6-7 miesięcy. Zalezne to też od tego ile ml weżmierz

Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2009-08-30, 00:23   

Tak, tak, trwałe, ale wchłanialne :) Szukam kogoś z Poznania co zna się na usteczkach i koniecznie sprawdzonego lekarza. Żeby mi kaczy dziób jak u dody nie wyszedł, bo jej ostatnio usta skopali... widzieliście?

Magdusia 
Specjalista

Wysłany: 2010-03-09, 10:58   

Byłam u mojej doktor od różnych zabiegów i odradziła mi powiększanie ust przez wstrzykniecie preparatów stałych jak i tych co się wchłaniają, powiedziała że to jest dobra, ale jak preparat juz wsiąknie to usta zostają oklapnięte, . Czy tak jest ?

Sandrynka 

Wysłany: 2010-12-01, 22:46   Powiększanie ust

Cześć, osobiście proponuję Ci kwas hialuronowy. Ja miałam robione pare razy preparatem firmy Juvederm i jestem bardzo zadowolona. Co do obwisania ust po tych powiększeniach to nie zauważyłam takiego efektu pomimo, iż drugi raz powiększałam usta. Co do efektu Angeliny Jolie to można gdybać nie widząc Twoich ust. Na Twoim miejscu poszłabym do sprawdzonego lekarza z polecenia i najpierw wstrzykneła jedną strzykawkę, gdyż od razu po zabiegu usta do tygodnia są troszku opuchnięte i wydają się wieksze niż w rzeczywistości będą. Z resztą zawsze lepiej jest dostrzyknąć, jesli stwierdzisz, że są za małe. Moim zdaniem ważne jest, aby powiększone usta zachowały naturalny kształt takiego jakby serduszka na górnej wardze. Ale to jest tylko moje zdanie. Każda z Was ma napewno własne zdanie na ten temat i pojęcie własnego piękna. Szczerze polecam Wam klinikę, w której pracuję: Poznańska Klinika Piękna na Plewiskach (k/Poznania). Jestem tam dostępna od 10:00 do 17:00 służę jako eksponat ;-) i z miłą chęcią rekomenduję mojego lekarza Krzysztofa Łukszę. Zparaszam zainteresowanych na www.sandrine.pl

Mala_MI 
Wciąż się ucze

Wysłany: 2012-06-07, 19:45   

i jak tam po 2 latach maja sie ustka?, nie oklapły??

Odpowiedz do tematu