FASHIONAVENUE.PL
Strona Główna FORUM FASHIONAVENUE.PL
ZDROWIE I URODA - MODA - DZIECI - CHIRURGIA I OPERACJE PLASTYCZNE - ZWIERZAKI - MOTORYZACJA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WITAM NA FORUM WIELOTEMATYCZNYM FASHIONAVENUE.PL

MOŻESZ SZYBKO ZAŁOŻYĆ KONTO UŻYWAJĄC PRZYCISKU REJESTRACJA NA ŚRODKU U GÓRY STRONY
Zakładając konto akceptujesz REGULAMIN forum.

ZAPRASZAM DO PISANIA POSTÓW
NASZE DZIAŁY: ZDROWIE I URODA - DZIECI - MODA - OPERACJE PLASTYCZNE- ZWIERZAKI - MOTORYZACJA
POZDRAWIAM ADMINISTRATOR

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypożyczaliście kiedyś samochód?
Autor Wiadomość
comek25 

Wysłany: 2015-08-18, 12:59   Wypożyczaliście kiedyś samochód?

Zastanawiam się czy wielu z Was kiedykolwiek wypożyczało samochód? To stosunkowo rzadko praktykowane ale jednak jest. Jakie wypożyczalnie polecacie? Ja raz korzystałem z comfortcar i jeśli chodzi o jakość aut i cenniki to jestem bardzo zadowolony a Wy co myślicie?

fortuna 
VIP

Wysłany: 2015-12-03, 19:23   

Ja wypożyczałam, płaciłam 59zł za dobę.

sonea 

Wysłany: 2015-12-07, 10:58   

wpożyczałam ale jak byłam za granicą na wyciecze, w Hiszpanii.

mademoiselle 
VIP

Wysłany: 2015-12-07, 11:43   

Ja nie wypożyczałam. Uważam, że to się nie opłaca. Moim zdaniem lepiej kupić używany samochód na Sprzedajemy.pl. To bezpłatny serwis ogłoszeniowy. Można tam kupić auta w bardzo okazyjnych cenach.

rtcars 

Wysłany: 2015-12-30, 12:21   

Spróbuj skorzystać z oferty jakiejś wypożyczalni samochodów w swojej okolicy wyszukasz w google a wynajem auta wcale nie jest taki drogi

Jolka29 
Specjalista

Wysłany: 2016-01-12, 11:17   

Mi sie jeszcze nigdy nie zdarzyło. Odpukać auta nie powoduje jakichś większych problemów i mogę ją bez problemu naprawić. Oczywiście muszę o nie dbac, dlatego regularnie odwiedzam dobry serwis Mazda Bytom. Jakby ktoś potrzebował, to podaje namiary: http://mazda-dealer-bytom.pl/serwis/

aipate 
Nowicjusz

Wysłany: 2016-01-16, 11:27   

Jolka29 napisał/a:
Mi sie jeszcze nigdy nie zdarzyło. Odpukać auta nie powoduje jakichś większych problemów i mogę ją bez problemu naprawić. Oczywiście muszę o nie dbac, dlatego regularnie odwiedzam dobry serwis Mazda Bytom. Jakby ktoś potrzebował, to podaje namiary: http://rtcars.pl

ja polecam tą auto Etapia wypożyczalnia samochodów

Recyk901 

Wysłany: 2016-01-20, 13:07   

Ja wypożyczałem, ale nie w Polsce, tylko we Włoszech. Nawet wzystko sprawnie poszło i pamietam, że wcale nie płaciłem za dużo.

Jolka29 
Specjalista

Wysłany: 2016-02-23, 14:42   

Ja wypożyczałam, gdy koleś we mnie wjechał, ale koszty pokryło odszkodowanie z OC. Wypożyczałam z Rudy Śląskiej, bo tam mi w serwisie samochód robili. Ale wiedziałam, co robić, polecam lekturę http://szkodypowypadkowe....-sprawcy-szkody dzięki temu nie miałam żadnych przykrych niespodzianek ;)

maja.com 
VIP

Wysłany: 2016-03-01, 05:10   

Warszawa znowu czeka aż ją odkryje na nowo :) I tak sie zastanawiam czy warto waszym zdaniem wypożyczyć sobie samochód na kilka dni w Wawie?

Jolka29 
Specjalista

Wysłany: 2016-03-01, 11:38   

Nie, w Wawie zupełnie nie opłaca się wypożyczać samochodu. Ma tak świetną komunikację miejską, że będziesz wszędzie szybciej i bez stresu. Nie pakowałabym się tam wypożyczonym samochodem, tylko będziesz przez to bardziej nerwowa.

----------------------------------------
Samochód zastępczy z OC sprawcy Gliwice: http://szkodypowypadkowe.pl/samochody-zastepcze

minony87 

Wysłany: 2016-03-01, 14:19   

jeszcze nie miałem takiej potrzeby

ddst1gs 
Nowicjusz

Wysłany: 2016-03-01, 16:28   

Co zrobić w przypadku wypadku samochodowego ? Z jakim ubezpieczycielem najlepiej podpisać umowę? Ostatnio skorzystałem z oferty MTU wynajem z oc sprawcy i jestem mega zadowolony z jej ceny jak i jakości ich usług które stoją na najwyższym poziomie !

Ilona85 

Wysłany: 2017-04-26, 11:49   

Wypożyczałam, i to dwukrotnie :) Raz vana na wyjazd całą ekipą do Pragi, a raz, gdy poszło zawieszenie w mojej kijance. I tydzień jeździłam zastępczym - na czas wyklepania skasowanego błotnika. Zawsze korzystałam z wypożyczalni Simply Rent. Jak by ktoś potrzebował furkę we Wrocławiu to polecam. Namiary znajdziecie na stronie http://avante.com.pl/ :)

dariabasiak 

Wysłany: 2017-09-25, 12:18   

Nie lubię pożyczać, leasingów też nie lubię bo wtedy jeździmy nie naszym samochodem. Wolę już mieć coś mniejszego a swojego, mój golf już się sypię i zastanawiam się nad takim fordem http://noweuzywane.eu/lista/ford-fiesta/ piękne małe zgrabne autko idealne dla kobiety podobno.

Odpowiedz do tematu